Chodidla jsou pro nás jako kořeny pro stromy:)

Dotýkají se země, mohou se do ní bořit a kořenit, mohou zem ohmatávat a uchopovat podobně jako ruka. A nohy jako kmen stromu nesou trup, který se od hrudníku pažemi a hlavou rozvětvuje jako strom v korunu.

Středem v našem těle je oblast pánve a již odtud skrz pánevní dno a nohy získáváme svůj postoj a stabilitu.

Silné a pružné chodidla jsou základem pro naše zdraví a celkovou pohodu. Je důležité se o ně starat stejně jako o zbytek těla.

Od chodidel se totiž odvíjí vše a problém v chodidle se promítne do celého těla.

Namísto toho, aby se naše chodidla volně a přirozene hýbali, jsou 8 i více hodin uvezněná v obuvi a nemají dostatek prostoru plnit svou funkci.

Pokud máte problém v koleni, kyčelních kloubech nebo v bedrech, příčinou bolesti může být právě vaše chodidla.

Naučme se je správně používat a nečekejme až nastane problém.

Jsem lektorkou zdravého pohybu a ráda vás naučím,  jak na to.

Srdečně vás zvu do FB skupiny „Zdravě k uvolnění a posílení těla krok za krokem“, kde si sami na sobě vyzkoušíte jednoduché cviky, pro udržení zdravého a funkčního těla do vysokého věku.

Více info zde:)

"Miluji lidské tělo a baví mě zdravě žít. Jsem specialistkou zdravého pohybu a zdravého životního stylu. Svým klientům pomáhám jednoduchou a efektivní metodou uvolnit ztuhlé části těla a s nimi spojené emocionální bloky, zbavit je bolesti a stresu. Rada pomohu i vám cítit se lépe ve vašem těle i ve vaší mysli." Více informací o mně zjistíte tady>>