Zuzana Candy 

lektorka zdravého pohybu 

Přináším vám efektivní metodu na uvolnění napětí a ztuhlosti v těle:) Pojďte zmírnit napětí v těle a probuďte v sobě samoléčivé síly! 

Ahoj!

Jmenuji se Zuzana. Jsem lektorkou zdravého pohybu a unikátní metody na uvolnění ztuhlostinapětí v těle.

Tato originální metoda cvičení mi změnila život.

Když jsem před 15 lety pracovala jako area manažerka a svůj čas trávila na cestách a u klientů po celém světe, neměla jsem čas starat se o moje tělo. Po čase mě začali bolet záda, krk, ramena....

V roce 2006 jsem v USA objevila zázračnou metodu cvičení na míčích, která mi pomohla za pár minut odblokovat bolestivé a ztuhlé místa v mém těle a cítit se skvěle. Žádné jiné cvičení mi tak rychleefektivně doposud nepomohlo.

V roce 2008 jsem se stala certifikovanou lektorkou této metody. Z Ameriky jsem se vrátila do Francie, kde jsme s manželem a našim synem žili 3 roky. Tuto metodu jsem učila v Lyonu a v okolitých vesničkách, kde lidi byli nadšeni, protože jsem jim  pomohla zbavit se bolestí a ztuhlostí v konkrétních částech těla, příjemně zrelaxovat a uvolnit emoce. 

V roce 2011 jsme se přestěhovali do Prahy. Byla jsem podruhé těhotná. Dcera se narodila o rok později a já jsem se rozhodla přestat pracovat a věnovat se výchově a starostlivosti mojich dětí. 

V roce 2019 jsem si udělala rekvalifikační kurz zdravotní tělovýchovy v renomované akademii zdravého pohybu a rozhodla jsem se věnovat mému poslání - pomáhat lidem zdravě žítzdravě se hýbat

Jsem vděčná za všechno, co mi můj život doposud přinesl do cesty a jsem moc ráda, že se můžu podělit s vámi o moje zkušenosti. Pro více info o mém vzdělání klikněte zde:)

Mojim cílem je naučit vás:

  • - vnímat tělo vědomě 
  • - cvičit tak, abyste tělu neubližovali, ale respektovali ho  
  • - porozumět, co konkrétně vaše tělo potřebuje, abyste si dokázali sami pomoci v každodenním životě 
  • - jednoduchými techniky a cviky zbavit tělo únavy, stresu, negativních emocícítit se spokojeně nejen v těle ale i mysli 

Pokud toužíte zbavit své tělo ztuhlosti, napětí a bolesti, doporučuji vyzkoušet tuto skvělou metodu. Jste srdečně vítání metodu  vyzkoušet na ukázkové lekci zdarma. Rezervujte si své místo ještě dnes kliknutím na červené tlačítko  "Registrovat se na lekci ZDARMA".

Doporučuji si stáhnout můj eBook zdarma, kde se o této metodě dozvíte spoustu zajímavostí.

Ráda vás potkám na mých sociálních sítích a na živých lekcích v Praze (CZ), v Bratislave (SK) nebo v Lyonu (FR).