Zuzana Candy 

lektorka zdravého pohybu 

Přináším vám efektivní metodu na uvolnění napětí a ztuhlosti v těle:) Pojďte zmírnit napětí v těle a probuďte v sobě samoléčivé síly! 

Ahoj!

Jmenuji se Zuzana. Jsem lektorkou zdravého pohybu a unikátní metody na uvolnění ztuhlostinapětí v těle.

Tato originální metoda cvičení mi změnila život.

Když jsem před 15 lety pracovala jako area manažerka a svůj čas trávila na cestách a u klientů po celém světe, neměla jsem čas starat se o moje tělo. Po čase mě začali bolet záda, krk, ramena....

V roce 2006 jsem v USA objevila zázračnou metodu cvičení na míčích, která mi pomohla za pár minut odblokovat bolestivé a ztuhlé místa v mém těle a cítit se skvěle. Žádné jiné cvičení mi tak rychleefektivně doposud nepomohlo.

V roce 2008 jsem se stala certifikovanou lektorkou této metody. Z Ameriky jsem se vrátila do Francie, kde jsme s manželem a našim synem žili 3 roky. Tuto metodu jsem učila v Lyonu a v okolitých vesničkách, kde lidi byli nadšeni, protože jsem jim  pomohla zbavit se bolestí a ztuhlostí v konkrétních částech těla, příjemně zrelaxovat a uvolnit emoce. 

V roce 2011 jsme se přestěhovali do Prahy. Byla jsem podruhé těhotná. Dcera se narodila o rok později a já jsem se rozhodla přestat pracovat a věnovat se výchově a starostlivosti mojich dětí. 

V roce 2019 jsem si udělala rekvalifikační kurz zdravotní tělovýchovy v renomované akademii zdravého pohybu a rozhodla jsem se věnovat mému poslání - pomáhat lidem zdravě žítzdravě se hýbat

Jsem vděčná za všechno, co mi můj život doposud přinesl do cesty a jsem moc ráda, že se můžu podělit s vámi o moje zkušenosti. Pro více info o mém vzdělání klikněte zde:)

Mojim cílem je naučit vás:

  • - vnímat tělo vědomě 
  • - cvičit tak, abyste tělu neubližovali, ale respektovali ho  
  • - porozumět, co konkrétně vaše tělo potřebuje, abyste si dokázali sami pomoci v každodenním životě 
  • - jednoduchými techniky a cviky zbavit tělo únavy, stresu, negativních emocícítit se spokojeně nejen v těle ale i mysli 

Pokud toužíte zbavit své tělo ztuhlosti, napětí a bolesti, doporučuji vyzkoušet tuto skvělou metodu. 

Doporučuji si stáhnout můj eBook zdarma, kde se o této metodě dozvíte spoustu zajímavostí.

Ráda vás potkám na mých sociálních sítích a online kurzech.