Objednávka kurzu

Na této stránce si můžete objednat online kurz

" Hýbejte se s lehkostí 1 - ReFresh".

  • Závazně si objednávám online kurz "Hýbejte se s lehkostí 1- ReFresh".
  • Pomůcky - speciální míče ke cvičení již mám a prohlašuji, že jednotlivé rutiny budu provádět přesně podle návodu a s pomůckami určenými k této metodě.
  • Po zaplacení objednávky obdržím e-mail se všemi potřebnými informacemi ke kurzu.
  • Před začátkem kurzu získám přístup do uzavřené facebookové skupiny.
  • Ke kurzu získám 3 skvělé bonusy ZDARMA.
  • Přístup do kurzu mi zůstane navždy. Takže se k němu můžu neustále vracet, což je skvělé!
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Co o Body Rollingu říkají moji klienti? 

Zuzku znám osobně, protože chodím na její lekce zdravého cvičení a Body rollingu. Body rolling je skvělé cvičení pro uvolnění a protažení celého těla. Míče mám už i doma a denně je používám na protažení zad. Toto cvičení je výborné ať už samotné nebo jako kompenzační cvičení k jiným sportům. S míči doma už nepotřebuji maséra a moje tělo je stále jako nové.
Silvie Pluhařováwww.silviepluharova.cz
Body Rolling pro mě byla nová technika. Znala jsem takové ty pěnové trubičky, ale musím říci, že míčky, co mi Zuzka doporučila, mi vyhovují více. Technika je super, celý den se jen vznáším . Zuzka je trpělivá, všechno krásně vysvětlí a ukáže a je vidět, že má s technikou Body rollingu velké zkušenosti. Nadchlo mě taky, že se cvičí pomalu a velmi vědomě, každý pohyb se prodýchává a i přesto dochází k hlubokému uvolnění. Doporučuju!
Aničkawww.monsterance.com
Jsem moc ráda za cvičení se Zuzkou, pomohla mi uvolnit celé tělo . Je super, že i online z domácího prostředí lze provést tak intenzivně uvolňovací a protahovací cviky na různé části těla. Míče jsou opravdu přínosná pomůcka. Léta mě zlobí ramena a s míči mohu provádět pokročilejší uvolňovací cviky, které mě Zuzka naučila. Jsem ráda i za zpětnou vazbu. Zuzka je trpělivá a pečlivě kontroluje a koriguje chyby ve cvičení. Vysvětlila i správné nastavení středu těla a jak cvičit pro jeho zpevnění. Její lekce vřele doporučuji.
Lucie Vopálková

Potřebujete pomoc?

Napište mi na zuzana@zuzanacandy.com nebo volejte na 777 611 911.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.