Jak jsem přišla k Body Rollingu?

Bylo to před 13 lety v USA, v Houstonu. Pracovala jsem tehdy pro francouzskou firmu jako area manažerka a cestovala po celém světe. Byla to zajímavá práce, na první pohled možná i sen pro některé z vás.  Pro mě taky ze začátku to byl sen mít práci, při které budu cestovat. Ale kdo nezkusí, neví, co to obnáší.

Časné ranní vstávaní, hodiny strávené na letišti, zpožděné nebo zrušené lety, večeře strávené na hotelu se svým počítačem…a v podstatě žádný čas pro sebe, na prohlídku města nebo kulturní zážitek.

Po letech mě to přestalo bavit, byla jsem unavená, víkendy jsem většinou jen dospávala a na nic jiného jsem neměla energii. I moje tělo mě nějak přestalo poslouchat. Bolely mě záda, hlava, cítila jsem jakousi tuhost v celém těle a to i přesto, že jsem chodila cvičit jógu i pilates přes víkendy, které jsem trávila doma.

A právě jednu  sobotu, když jsem šla do mého oblíbeného studia, jsme celou hodinu namísto pilates rolovali své tělo na speciálních míčích a uvolňovali svaly do hloubky. Cvičení se jmenovalo Body Rolling. Dodnes nemůžu zapomenout na ty úžasné pocity v mém těle po cvičení. Cítila jsem se naprosto uvolněná a měla jsem pocit, že se vznáším.

I vy cítíte ztuhlost a bolest v některé části vašeho těla? Nemáte čas na pravidelné hodinové cvičení? Toužíte  odbourat stres, uvolnit bolestivá místa, nabít se novou energií, získat sílu a lehkost na těle i na duši?

Zkuste metodu Body Rolling! Více info o této metodě v e-booku zdarma.

"Miluji lidské tělo a baví mě zdravě žít. Jsem specialistkou zdravého pohybu a zdravého životního stylu. Svým klientům pomáhám jednoduchou a efektivní metodou uvolnit ztuhlé části těla a s nimi spojené emocionální bloky, zbavit je bolesti a stresu. Rada pomohu i vám cítit se lépe ve vašem těle i ve vaší mysli." Více informací o mně zjistíte tady>>